Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Ümraniye Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Ümraniye bölgesinde gereksinim duyduğunuz asansörlü nakliye hizmeti için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi artık ülkemizde de asansör sistemi talep edilmektedir. Ümraniye bölgesinde çok katlı residansların sayısı gün geçtikçe artmakta olduğundan asansör sistemine duyulan ihtiyaç de hızla artmaktadır.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Asansörlü nakliyat umulduğu gibi masraflı bir iş değildir. Tam aksine işçilik zamanını kısalttığı için daha ucuzdur. Mobil asansör sistemi ile gerçekleştirilecek taşımacılık işlemleri hem daha çabuk hem de daha ekonomik olacaktır. Dairenizi taşıtırken asansörlü taşımacılık konusunda ısrarcı olmalısınız.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat Avantajları

Mobil asansörlü taşımacılık hizmetinin sizlere birsürü artısını sayabiliriz fakat bunlardan en önemlisi:

1- Nakliye hizmeti daha çabuk bir şekilde tamamlanır.
2- Nakliyat sırasında meydana gelebilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içinden sağlanan nakliyat işlemlerinde eşyalar kolaylıkla zarar görür.
3- Evden eve nakliyat işi daha hesaplı bir şekilde sağlanır.
4- Avrupa standartlarında bir nakliye hizmeti alırsınız.

Mobil Asansör Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk kez 1960’lı dönemde Almanya’da üretilen bu sistemler bir çekici veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum bomlardan oluşan merdiven sistemi yüksek binalara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Mobil asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun zamandır kullanılırken ülkemizde yoğun olarak son bikaç yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 14 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.