Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Üsküdar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Üsküdar bölgesinde gerek duyduğunuz asansörlü nakliyat hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de asansör sistemi talep edilmektedir. Üsküdar semtinde yüksek katlı residansların sayısı gün geçtikçe artmakta olduğundan vinç sistemine duyulan ihtiyaç de zamanla artmaktadır.

Üsküdar Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü evden eve nakliyat sanıldığı gibi yüksek fiyatlı bir iş değildir. Tam aksine işçilik sürecini kısalttığı için daha ucuzdur. Asansör sistemi ile gerçekleştirilecek taşıma işlemleri hem daha çabuk hem de daha ucuz olacaktır. Evinizi taşıtırken vinçli nakliye konusunda ısrarcı olmalısınız.

Üsküdar Asansörlü Nakliye Avantajları

Vinçli nakliyat hizmetinin sizlere çok sayıda faydasını sayabiliriz fakat bunlardan en çok bilinenleri:

1- Nakliyat hizmeti daha seri bir şekilde yapılır.
2- Nakliye esnasında meydana çıkabilecek zarar en aza indirgenir. Bina içerisinden sağlanan taşımacılık işlemlerinde eşyalar kesinlikle zarar görecektir.
3- Evden eve nakliyat servisi daha ekonomik bi şekilde sağlanır.
4- Avrupa standartlarında bir nakliyat hizmeti alırsınız.

Mobil Asansör Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk olarak 1960’lı yıllarda Almanya’da üretilen bu asansörler bir römork veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum merdivenlerden oluşan vinç sistemi yüksek binalara veya çatılara mobilya çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Mobil asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun zamandır tercih edilirken Türkiye’de yoğun olarak son on yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya hidrolik güç ünitesi ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 21 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.