Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Üsküdar Asansörlü Nakliyat

İstanbul Üsküdar bölgesinde gerek duyduğunuz asansörlü taşımacılık hizmeti için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi günümüzde ülkemizde de asansör sistemi talep edilmektedir. Üsküdar semtinde yüksek katlı residansların sayısı hızla artmakta olduğundan vinç sistemine duyulan gereksinim de gün geçtikçe artmaktadır.

Üsküdar Asansörlü Nakliyat Fiyat Tarifesi

Asansörlü nakliyat zannedildiği gibi pahalı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik zamanını kısalttığı için daha ucuzdur. Asansör sistemi ile yapılan taşımacılık işlemleri hem daha hızlı hem de daha ucuz olacaktır. Evinizi taşıtırken asansörlü taşımacılık hizmetinde ısrarcı olmanızda fayda var.

Üsküdar Asansörlü Nakliye Avantajları

Mobil asansörlü nakliyat hizmetinin sizlere birsürü artısını sayabiliriz lakin bunlardan en çok bilinenleri:

1- Nakliyat hizmeti daha hızlı bir türde tamamlanır.
2- Nakliye esnasında meydana çıkabilecek zarar en aza indirgenir. Bina içerisinden sağlanan nakliye hizmetinde eşyalar kolayca zarar görür.
3- Nakliyat işi daha ucuz bir şekilde gerçekleştirilir.
4- Dünya standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nasıldır?

İlk kez 1960’lı dönemde Almanya’da üretilen bu makineler bir çekici veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe geçirilmiş Alüminyum merdivenlerden oluşan vinç sistemi yüksek yerlere veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu vinç sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri avrupa ülkelerinde uzun süredir tercih edilirken ülkemizde yoğun olarak son onbeş yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Asansör sistemi tambur ve halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 44 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.