Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Nakliyat

Nakliye hizmetleri veren firmamız sizin için en güvenli taşımacılığı sağlamaktadır. Hızlı değil güvenli olarak taşımayı önemseyen Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Güvenli taşımacılığımızda her şey sözleşmeye ve eşya sigortası kapsamına uygun olarak yapılmaktadır.

Esenler Nakliyat Anlaşma

Anlaşma aşamasında müşterilerimizin taşıtmak istedikleri eşyaları yerinde görmekteyiz. İster evden eve ister ofisten ofise taşımacılık olsun bütün eşyalara uygun olarak doğru aracı belirlemekteyiz. Ayrıca Esenler Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamını en baştan belirterek mesafe ile ilgili bilgiyi de vermekteyiz. Taşıma işlemi için asansör gerekiyorsa dışarıya asansör de kurmaktayız. Böylece taşıma işlemini son derece pratik olarak yapmaktayız. Bütün hizmetlerimizi müşteri isteğine ve olanaklara göre değerlendirmekteyiz. Sözleşme imzalayarak gün belirlemekteyiz. Eşya sigortası da yaparak kurumsallığımıza uygun taşıma hizmetimizi sağlamaktayız.

Esenler Nakliyat Güvenli Taşımacılık

Vatan Nakliyat adı altında hizmet veren firmamız imzalanan eşya sigortası ile son derece güvenilir hizmet vermektedir. Olası kazaları göz önüne alarak bu sigortayı yapmaktayız. Eğer herhangi bir sebeple eşyalar zarar görürse bu zararı karşılamaktayız. Bunun sonucunda kendimize ileriye dönük olarak sağlam referanslar oluşturmaktayız.

Uygun Ücret

Hizmetlerimiz için belirlediğimiz ücret taşınacak eşyanın miktarına, kullanılacak araca, ekstra araç kullanımı gerekip gerekmediğine göre belirlenmektedir. Belirlediğimiz ücret dışında ekstra bir ücret talebimiz olmamaktadır. Bazen müşterilerimizin daha önceden aldıkları hizmetlerde ekstra ücret talebiyle karşılaştığını duymaktayız. Ancak firmamız bu konuda son derece bilinçli hareket ederek bütün şartları en baştan konuşmaktadır.

Kolileme, Paketleme, Sarma

Esenler nakliyat hizmetlerimiz içinde yer alan kolileme işleminde küçük eşyaları öncelikle sarmaktayız. Sonrasında ise kolilerin içine zarar görmeyecek şekilde dizilmektedir. Büyük eşyaların ise zarar görmeyecekleri şekilde sarılmasını sağlamaktayız. Böylece bütün eşyaların araç içinde ve elle taşıma sırasında zarar görmesini engellemekteyiz.

Yükleme – Taşıma

Yükleme aşamasında bütün sarılmış ve kolilenmiş eşyaları büyük bir hassasiyetle araca yüklemekteyiz. Yolda sarsıntı nedeniyle sarsılmayacak şekilde sabitleyerek zarar görmelerinin önüne geçmekteyiz. En baştan iyi bir sarma işlemiyle muhafazaya aldığımız eşyaları araç içinde de oraya buraya çarpmayacak şekilde dizmekteyiz. Esenler Nakliyat olarak verdiğimiz taşıma hizmeti sırasında da son derce temkinli yol almaktayız. Bu sayede ilerlerlerken araç içinde eşyaların sert bir şekilde sarsılmasını ve alt üst olmasını engellemekteyiz.

İndirme – Yerleştirme

Yerleştirme yapılacak olan adrese gidildiğinde indirme işlemi sırasında eşyalar büyük bir titizlikle indirilmektedir. İndirilen eşyalar güvenle yerleştirilmektedir. Bütün eşyalar titizlikle taşınarak ev içinde yerlerine konulmaktadır. Esenler Nakliyat hizmetlerimiz içinde yer alan bu aşamada demonte halinde olan eşyalar tekrar birleştirilmektedir.

Son Kontroller

Bütün eşyalar yerleştirildikten ve monte edildikten sonra son olarak kontrol edilmektedir. Esenler Nakliyat olarak yaptığımız bu kontrollerin amacı eşyalarda herhangi bir hasar olup olmadığını anlamaktır. Eğer hasarlı bir eşya tespit edilirse o zaman müşterinin zararını karşılamaktayız.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 90 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

 • Bakırköy Ofis Taşımacılığı

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Ofisini bir yerden başka bir yere taşımak isteyen iş sahipleri Bakırköy Nakliyat sayfasını ziyaret ederek karşılarına çıkarn şirketlerin hizmetlerinin kalitesinden yararlanabilirler. Taşımacılık işlemi gerçekleşmeden önce ürün sigortalama hizmeti bulunmaktadır. Bu da şirketimizin müşterilerine verdiği önemin en iyi örneğidir. Hizmetlerimiz taşıma öncesi, taşıma, taşıma sonrası olmak üzere 3 şekilde gerçekleşmektedir. Taşıma öncesi aşaması Bakırköy Nakliyat firmamız, […]

 • Esenler Evden Eve Nakliyat

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Esenler Nakliyat İçerik Esenler Nakliyat Esenler Nakliyat Anlaşma Esenler Nakliyat Güvenli Taşımacılık Uygun Ücret Kolileme, Paketleme, Sarma Yükleme – Taşıma İndirme – Yerleştirme Son Kontroller Nakliye hizmetleri veren firmamız sizin için en güvenli taşımacılığı sağlamaktadır. Hızlı değil güvenli olarak taşımayı önemseyen Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Güvenli taşımacılığımızda […]

 • Bakırköy Evden Eve Nakliyat

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Bir evden başka bir eve taşınırken toparlanmak ve plan yapmak önem taşımaktadır. Bu nedenle işinizi gerçek anlamda kolaylaştıracak bir firma ile anlaşmalısınız. Bakırköy Nakliyat, hassasiyetinizi bilerek eşyalarınızı gerekli özeni göstererek taşıyacaktır. Eşyaların zarar görmemesi için koruma amaçlı olarak streçlenmeleri ve köpükle taşınmaları gerekmektedir. Bakırköy Nakliyat olarak bütün bu aşamalara dikkat etmekteyiz. Taşımacılık öncesinde eşyaların tutacağı […]

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.