Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Nakliyat

Nakliye hizmetleri veren firmamız sizin için en güvenli taşımacılığı sağlamaktadır. Hızlı değil güvenli olarak taşımayı önemseyen Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Güvenli taşımacılığımızda her şey sözleşmeye ve eşya sigortası kapsamına uygun olarak yapılmaktadır.

Esenler Nakliyat Anlaşma

Anlaşma aşamasında müşterilerimizin taşıtmak istedikleri eşyaları yerinde görmekteyiz. İster evden eve ister ofisten ofise taşımacılık olsun bütün eşyalara uygun olarak doğru aracı belirlemekteyiz. Ayrıca Esenler Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamını en baştan belirterek mesafe ile ilgili bilgiyi de vermekteyiz. Taşıma işlemi için asansör gerekiyorsa dışarıya asansör de kurmaktayız. Böylece taşıma işlemini son derece pratik olarak yapmaktayız. Bütün hizmetlerimizi müşteri isteğine ve olanaklara göre değerlendirmekteyiz. Sözleşme imzalayarak gün belirlemekteyiz. Eşya sigortası da yaparak kurumsallığımıza uygun taşıma hizmetimizi sağlamaktayız.

Esenler Nakliyat Güvenli Taşımacılık

Vatan Nakliyat adı altında hizmet veren firmamız imzalanan eşya sigortası ile son derece güvenilir hizmet vermektedir. Olası kazaları göz önüne alarak bu sigortayı yapmaktayız. Eğer herhangi bir sebeple eşyalar zarar görürse bu zararı karşılamaktayız. Bunun sonucunda kendimize ileriye dönük olarak sağlam referanslar oluşturmaktayız.

Uygun Ücret

Hizmetlerimiz için belirlediğimiz ücret taşınacak eşyanın miktarına, kullanılacak araca, ekstra araç kullanımı gerekip gerekmediğine göre belirlenmektedir. Belirlediğimiz ücret dışında ekstra bir ücret talebimiz olmamaktadır. Bazen müşterilerimizin daha önceden aldıkları hizmetlerde ekstra ücret talebiyle karşılaştığını duymaktayız. Ancak firmamız bu konuda son derece bilinçli hareket ederek bütün şartları en baştan konuşmaktadır.

Kolileme, Paketleme, Sarma

Esenler nakliyat hizmetlerimiz içinde yer alan kolileme işleminde küçük eşyaları öncelikle sarmaktayız. Sonrasında ise kolilerin içine zarar görmeyecek şekilde dizilmektedir. Büyük eşyaların ise zarar görmeyecekleri şekilde sarılmasını sağlamaktayız. Böylece bütün eşyaların araç içinde ve elle taşıma sırasında zarar görmesini engellemekteyiz.

Yükleme – Taşıma

Yükleme aşamasında bütün sarılmış ve kolilenmiş eşyaları büyük bir hassasiyetle araca yüklemekteyiz. Yolda sarsıntı nedeniyle sarsılmayacak şekilde sabitleyerek zarar görmelerinin önüne geçmekteyiz. En baştan iyi bir sarma işlemiyle muhafazaya aldığımız eşyaları araç içinde de oraya buraya çarpmayacak şekilde dizmekteyiz. Esenler Nakliyat olarak verdiğimiz taşıma hizmeti sırasında da son derce temkinli yol almaktayız. Bu sayede ilerlerlerken araç içinde eşyaların sert bir şekilde sarsılmasını ve alt üst olmasını engellemekteyiz.

İndirme – Yerleştirme

Yerleştirme yapılacak olan adrese gidildiğinde indirme işlemi sırasında eşyalar büyük bir titizlikle indirilmektedir. İndirilen eşyalar güvenle yerleştirilmektedir. Bütün eşyalar titizlikle taşınarak ev içinde yerlerine konulmaktadır. Esenler Nakliyat hizmetlerimiz içinde yer alan bu aşamada demonte halinde olan eşyalar tekrar birleştirilmektedir.

Son Kontroller

Bütün eşyalar yerleştirildikten ve monte edildikten sonra son olarak kontrol edilmektedir. Esenler Nakliyat olarak yaptığımız bu kontrollerin amacı eşyalarda herhangi bir hasar olup olmadığını anlamaktır. Eğer hasarlı bir eşya tespit edilirse o zaman müşterinin zararını karşılamaktayız.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 138 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.