Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Nakliyat

Nakliye hizmetleri veren firmamız sizin için en güvenli taşımacılığı sağlamaktadır. Hızlı değil güvenli olarak taşımayı önemseyen Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Güvenli taşımacılığımızda her şey sözleşmeye ve eşya sigortası kapsamına uygun olarak yapılmaktadır.

Esenler Nakliyat Anlaşma

Anlaşma aşamasında müşterilerimizin taşıtmak istedikleri eşyaları yerinde görmekteyiz. İster evden eve ister ofisten ofise taşımacılık olsun bütün eşyalara uygun olarak doğru aracı belirlemekteyiz. Ayrıca Esenler Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamını en baştan belirterek mesafe ile ilgili bilgiyi de vermekteyiz. Taşıma işlemi için asansör gerekiyorsa dışarıya asansör de kurmaktayız. Böylece taşıma işlemini son derece pratik olarak yapmaktayız. Bütün hizmetlerimizi müşteri isteğine ve olanaklara göre değerlendirmekteyiz. Sözleşme imzalayarak gün belirlemekteyiz. Eşya sigortası da yaparak kurumsallığımıza uygun taşıma hizmetimizi sağlamaktayız.

Esenler Nakliyat Güvenli Taşımacılık

Vatan Nakliyat adı altında hizmet veren firmamız imzalanan eşya sigortası ile son derece güvenilir hizmet vermektedir. Olası kazaları göz önüne alarak bu sigortayı yapmaktayız. Eğer herhangi bir sebeple eşyalar zarar görürse bu zararı karşılamaktayız. Bunun sonucunda kendimize ileriye dönük olarak sağlam referanslar oluşturmaktayız.

Uygun Ücret

Hizmetlerimiz için belirlediğimiz ücret taşınacak eşyanın miktarına, kullanılacak araca, ekstra araç kullanımı gerekip gerekmediğine göre belirlenmektedir. Belirlediğimiz ücret dışında ekstra bir ücret talebimiz olmamaktadır. Bazen müşterilerimizin daha önceden aldıkları hizmetlerde ekstra ücret talebiyle karşılaştığını duymaktayız. Ancak firmamız bu konuda son derece bilinçli hareket ederek bütün şartları en baştan konuşmaktadır.

Kolileme, Paketleme, Sarma

Esenler nakliyat hizmetlerimiz içinde yer alan kolileme işleminde küçük eşyaları öncelikle sarmaktayız. Sonrasında ise kolilerin içine zarar görmeyecek şekilde dizilmektedir. Büyük eşyaların ise zarar görmeyecekleri şekilde sarılmasını sağlamaktayız. Böylece bütün eşyaların araç içinde ve elle taşıma sırasında zarar görmesini engellemekteyiz.

Yükleme – Taşıma

Yükleme aşamasında bütün sarılmış ve kolilenmiş eşyaları büyük bir hassasiyetle araca yüklemekteyiz. Yolda sarsıntı nedeniyle sarsılmayacak şekilde sabitleyerek zarar görmelerinin önüne geçmekteyiz. En baştan iyi bir sarma işlemiyle muhafazaya aldığımız eşyaları araç içinde de oraya buraya çarpmayacak şekilde dizmekteyiz. Esenler Nakliyat olarak verdiğimiz taşıma hizmeti sırasında da son derce temkinli yol almaktayız. Bu sayede ilerlerlerken araç içinde eşyaların sert bir şekilde sarsılmasını ve alt üst olmasını engellemekteyiz.

İndirme – Yerleştirme

Yerleştirme yapılacak olan adrese gidildiğinde indirme işlemi sırasında eşyalar büyük bir titizlikle indirilmektedir. İndirilen eşyalar güvenle yerleştirilmektedir. Bütün eşyalar titizlikle taşınarak ev içinde yerlerine konulmaktadır. Esenler Nakliyat hizmetlerimiz içinde yer alan bu aşamada demonte halinde olan eşyalar tekrar birleştirilmektedir.

Son Kontroller

Bütün eşyalar yerleştirildikten ve monte edildikten sonra son olarak kontrol edilmektedir. Esenler Nakliyat olarak yaptığımız bu kontrollerin amacı eşyalarda herhangi bir hasar olup olmadığını anlamaktır. Eğer hasarlı bir eşya tespit edilirse o zaman müşterinin zararını karşılamaktayız.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 307 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

 • İhale sitelerinde madur olmayın

  - on 30 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

  Son 2-3 yıldır piyasaya armut.com veya sahibinden.com gibi birçok web sitesi ortaya çıktı. Tüm işletmeler gibi bu işletmelerin de para kazanma isteği herşeyin önüne geçmiş. İnternette baktığımızda bu siteler hakkında birçok şikayet yer almakta çünkü müşteri memnuniyetinin onlar için pek bir önemi yok! Onlar sadece kazandıkları parayı göz önünde bulundururlar. armut.com’un çalışma şekli: armut.com sitesi […]

 • Evden eve nakliyat şikayetleri

  - on 29 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

  Evden eve nakliyat konusunda çok fazla şikayet duymaktayız peki ama bu sektörde neden bu kadar çok şikayet yer almakta? Şikayetlerle ilgili tarafsız olarak bakmak gerekirse suç tek taraflı olmuyor. Bazen nakliyeciler işi almak için fiyatı uygun verip daha sonra 2. bir pazarlık ile fiyatı yükseltmeye çalışmakta, bazen ise müşteriler uygun fiyat alabilmek için eşyalarını gizlemekte […]

 • İstanbul Nakliyat Şirketleri

  - on 29 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

  İstanbul’da yaptıracağınız şehiriçi taşımacılık işlemlerinde tercih edebileceğiniz profesyonel bir nakliye şirketi arıyorsunuz lakin aklınız çok karışık çünkü her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. İstanbul’da onlarca yıldır tüm nakliyecilerle haşır neşir olmuş biri olarak sizlere bazı önerilerim olacak ve bu önerilerimde sizleri dikkat etmeniz gereken unsurlarla bilgilendireceğime emin olabilirsiniz. Taşımacılık öncesi uyarılarım 1- Firmalardan teklif alırken […]

 • İstanbul nakliyat fiyatları

  - on 17 Mayıs 2017 - 0 Yorumlar

  İstanbul nakliyat fiyatları internet üzerinden nakliyat sektörü ile ilgili en çok aratılan kelimelerden biridir. Evden eve taşımacılık yaptıracak kişilerin kendini karşılaşacağı rakama göre ayarlamak istemesi doğaldır lakin taşınma tarihin çok öncesinden talep edeceğiniz nakliyat fiyatı çok doğru olmayacaktır. Fiyat teklifi alırken iyi bir teklif alabilmek için şehirlerarası için 7-10 gün şehiriçi için 2-3 gün öncesinden […]

 • İstanbul yaka arası nakliyat

  - on 29 Eylül 2017 - 0 Yorumlar

  Müşterilerin son birkaç aydır en çok şikayetçi olduğu konulardan birtanesi iki yaka arası yapılan taşımacılıklarda meydana gelen fiyat artışıdır. 3. Köprü’nün açılması ile birlikte 1.ve 2. köprü kamyon trafiğine tamamen kapatılmış olup her ne kadar belli bir dönem vapurlarla idare edilsede 3. köprü kullanılmadığı için vapur trafiğinede kapatılan deniz trafiği neticesinde tüm kamyonlar 3. köprüyü […]