Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat

İstanbul’un en eski ilçeleri arasında yer alan Maltepe’de evden eve nakliyat hizmetine her gün binlerce insan ihtiyaç duymaktadır. İlçede mevcut kentsel dönüşümden ötürü sürekli bir taşımacılık ihtiyacı mevcut olup Maltepe ilçesinde bu ihtiyaca cevap verecek çok sayıda nakliye şirketi bulunmakta. Hem eski yapıların hep yeni yapıların bolca bulunduğu Maltepe bölgesinde aynı zamanda çok sayıda işletme, kurum ve ofis yer almakta olup evden eve nakliyat şirketleri bu tür iştirakler için de profesyonel çözümler üretebilmektedir.

Maltepe’de yer alan nakliye şirketlerinin büyük bir çoğunluğu profesyonel bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Maltepe evden eve nakliyat şirketleri arasında seçiminizi kolaylaştırmak için bu şirketlerine Maltepe kategorisinde yer verdik. Rehberimizde aynı zamanda bu nakliye şirketleri hakkında müşteri yorumları yer almaktadır. Nakliyat rehberi olarak ziyaretçilerimize yol göstermek ve tercihlerini kolaylaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Maltepe asansörlü nakliyat

Maltepe içerisinde yüksek katlı bina ve işyerlerinin sayısı çok fazladır. Bundan dolayı taşımacılık işlemlerinde ara ara dış cephe asansörlerini görmemiz mümkün. Dış cephe asansörleri ile yapılan taşımacılıklarda taşımacılık süresi kısalır ve eşyaların taşınırken zarar görmesi olasılığı neredeyse tamamen ortadan kalkar. Asansörlü taşımacılıklarda bina içerisinde gürültü kirliliğine yer verilmediği için komşularınız rahatsız olmaz ve aynı zamanda bina içinde kirlenme yaşanmaz.

İstanbul’da bulunan mobil taşımacılık asansörleri binaların 15. katına kadar uzanabilmekte olup asansör kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için binanızda asansörün kurulumu için yeterli alana sahip olması gerekir. Asansör sistemi binaların büyük bir kısmına kurulabiliyorken bazen rüzgar, bazen ise elektrik telleri yüzünden kurulamadığı olabiliyor.

Maltepe evden eve nakliyat fiyatları

Maltepe’de taşımacılık fiyatları çok fazla değişiklik göstermektedir. Bazı evler 1000 lira gibi rakamlara taşınabiliyorken bazı evlerin taşınması için çok daha fazla para talep edilebilmektedir. Taşımacılık fiyatlarını etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden bazıları eşyaların yoğunluğu, taşınma mesafesi, eşyaların özel oluşu ve nakliye şirketinden talep edilen hizmettir.

Maltepe parça eşya taşımacılığı

Farklı sebeplerden dolayı insanların belli zaman aralıkları ile taşınması gereken parça eşyalara ihtiyaç duymaktadır. Bir üniversite öğrencisine hediye edilen bir beyaz eşya veya evden alınarak atılması gereken bikaç parça mobilya. Bu tür taşımacılık ihtiyaçları için parça taşımacılığı hizmeti sunan, kamyoneti bulunan bir nakliye şirketi araştırmanız gerekir. İstanbul’da faaliyet gösteren çok sayıda evden eve nakliye şirketinin bu tür ihtiyaçlara cevap vermek için kamyonetleri bulunmaktadır.

Maltepe şehiriçi nakliyat

Maltepe içerisinde ve Maltepe’den İstanbul’un farklı bir yerine taşımacılık hizmetine şehir içi taşımacılık denmektedir. Şehir içi taşımacılıklar normal bir ev eşyası için aynı gün içerisinde yapılabiliyorken Villa veya Yalı taşımacılıkları bazen iki gün sürebiliyor. İstanbul’da sokaklar çok dar olduğu için şehiriçi taşımacılıklar genelde ufak boy kamyonlar ile gerçekleştirilmektedir.

Maltepe şehirler arası nakliyat

Maltepe’den Türkiye’nin başka bir yerine yapılacak olan taşımacılıklarda genellikle kamyon içerisinde aynı güzergahta taşınacak en az iki evin eşyası taşınmaktadır. Örnek olarak İstanbul’un Avrupa yakasında bir tane İzmir bir de Aydın’a ev eşyası var ise nakliye şirketi önce Aydın’a gidecek eşyayı yükler daha sonra İzmir eşyasını yükleyerek yola çıkar. Çok uzak bir mesafe olmadığı için ertesü gün sabah önce İzmir’e inecek olan ev eşyasını indirip oradan Aydın’a geçer ve diğer müşterinin eşyasını teslim eder.

Uzak mesafelerde taşımacılık işlemleri bazen iki gün sürebilmektedir.

Maltepe sigortalı taşımacılık

Maltepe içerisinde hizmet sağlayan nakliye şirketleri genellikle sigortalı taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Nakliyat hizmetinde sigortalı bir taşımacılık deneyimi sunmak artık neredeyse tüm şirketler için vazgeçilmezdir. Taşımacılık esnasında eşyaların zarar görme olasılığı halinde meydana gelebilecek zararı karşılaması için taşımacılık öncesi eşyalar sigortalanır. Eşyaların zarar görmesi halinde zararınız kısa bir süre içerisinde karşılanmaktadır.

Maltepe nakliyat tavsiyeleri

Maltepe ilçesinde taşınmak için tercih edeceğiniz nakliye şirketini seçerken size yardımcı olmak adına müşteri tavsiyelerini okumanızı tavsiye ederiz. Sadece tavsiyeler değil aynı zamanda nakliye şirketleri hakkında varolan şikayetleri de göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir.

Maltepe depolama

Maltepe’de yer alan nakliye şirketlerinin büyük bir çoğunluğunun bir eşya deposu bulunmakta olup bu depoda müşterilerinin eşyalarını depolamaktadırlar. Nakliye şirketleri depolama öncesi eşyaları itinalı bir şekilde paketleyip ambalajlamaktadır. Öyle ki eşyaların depolama süresince her türlü dış etkenden korunmaktadır.

Eşyalarınızı depolatacağınız deponun haşerelerden arındırılmış ve düzenli olarak havalandırılan bir depo olduğuna özen gösterin. Güvenlik konusuna ise ayrı bir başlık açmak gerekir. Eşyaların depolanacağı depo güvenlik kameraları ile donatılmış olup 7/24 güvenlik bulunması son derece önemlidir.